Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Akademia Handlowa Nauk Stosowanych


Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim. W tym roku uczelnia obchodzi swoje 25-cio lecie i jest to w tym wypadku czas w pełni wykorzystany. Widoczny rozwój, i to pod każdym względem – bazy materiałowej i dydaktycznej, kierunków studiów, poziomu naukowego, prestiżu.

Uczelnia posiada trzy kampusy. Jeden znajduje się w ścisłym centrum miasta przy ulicy Traugutta 61a oraz dwa pozostałe w okolicy Dworca Głównego przy ulicy Mazowieckiego 7a oraz Staroopatowskiej 1a.

Misją Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu od zawsze jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.

W ofercie AHNS znajdują się studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, jednolite magisterskie na takich kierunkach jak:
PEDAGOGIKA
PSYCHOLOGIA
ZARZĄDZANIE
FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
ADMINISTRACJA
INFORMATYKA
KRYMINOLOGIA
BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA
oraz STUDIA PODYPLOMOWE z obszaru zarządzania, finansów, rachunkowości, prawa, administracji, informatyki, edukacji, psychologii oraz MBA (Master of Business Administration).


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.