Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon


Jeśli kiedykolwiek mieliście samochód z instalacją gazową, prawdopodobnie była to ich instalacja, choć możecie nawet o tym nie wiedzieć. O kim mówimy? O radomskiej firmie AG Centrum.

AG Centrum jest właścicielem marki ZENIT - samochodowej instalacji gazowej LPG&CNG, znanej i cenionej w ponad 50 krajach na świecie. AG Centrum tworzy rynek autogazu od ponad 25 lat. Dostarcza wiedzę, rozwiązania technologiczne i innowacje do powstających produktów. Instalację ZENIT rozwija w oparciu o rozwój rynku automotive.

Obecność na rynku polskim, jak i międzynarodowym, to miliony wyprodukowanych instalacji LPG, które cieszą portfele kierowców na całym świecie. Rok 2023 to rok rynkowej premiery najnowszego produktu kategorii premium – sterownika ZENIT Direct Box, dedykowanego do aut z silnikami z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Centrala AG Centrum mieści się w Radomiu, oddziały i przedstawicielstwa w Lublinie, Rzeszowie, Sosnowcu, Częstochowie, Krakowie, Kielcach, Wrocławiu, Bydgoszczy, Olsztynie, Płocku, Łodzi, Zielonej Górze.

W Centrum Badawczo-Rozwojowym AG Centrum powstają instalacje ZENIT, z którymi każda podróż staje się oszczędnością.

Zapraszamy na www.agcentrum.pl oraz www.zenitautogas.pl


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.