Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


AUTORUD STALOWA WOLA SP. Z O.O. / Audi Select Plus Radom


Marka „Autorud” działa już 30 lat na podkarpackim rynku - od samego początku współpracując z koncernem Volkswagena. Naszym priorytetem zawsze było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości - na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu. Taki cel można zrealizować tylko w jeden sposób – należy zbudować zespół specjalistów, dla których praca jest czymś więcej aniżeli tylko obowiązkiem. Nam się to udało!
Nieustannie się rozwijamy, stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak Volkswagen, Skoda, Cupra, SEAT, Audi, oraz programów DasWeltAuto i Audi Select :plus w Stalowej Woli i w Kielcach. W Radomiu jesteśmy w końcowej fazie budowy nowoczesnego salonu Audi Select :plus.Otwarcie już w grudniu!
W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, zawsze czynnie uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, angażując się i patronując wielu kulturalnym, społecznym i sportowym przedsięwzięciom. Wiemy jak ważny w Radomiu jest sport i klub piłkarski Radomiak. Było nam niezmiernie miło dołączyć do grona firm wspierających ekstraklasowy zespół przekazując nowoczesną flotę samochodów marki Audi, Volkswagen i Cupra. Gramy razem, a sukcesy Radomiaka niech idą w parze z naszymi sukcesami!

Lokalizacja:
Stalowa Wola – Kielce - Radom

Zatrudnienie: ponad 300 osób

Struktura i zapotrzebowanie na pracowników: wraz z naturalnym rozwojem i rozszerzaniem zakresu prowadzonej działalności, firma stale zorientowana jest na pozyskiwanie wysoko wykfalifikowanych mechaników, elektryków, blacharzy i lakierników.

Profil działalności:
Sprzedaż, serwis nowych i używanych aut marek Audi, Volkswagen, Skoda, Seat & Cupra. Centrum blacharsko lakiernicze.

Szczególne osiągnięcia Wystawcy: Od ponad 20 lat stale jesteśmy w grupie TOP50 największych grup dealerskich w Polsce. Byliśmy trzykrotnie nagradzani Gazelą Biznesu, kilkukrotnie wyróżnieni Diamentem Miesięcznika Forbes, wielokrotnie wyróżniani i doceniani za szczególną jakość obsługi klienta przez branżowe periodyki takie jak Auto Świat, lub Dealer. Niemniej, naszą największą nagrodą są nasi klienci, którzy wiernie od 30 lat są z nami i utwierdzają nas w przekonaniu dobrze wykonywanej pracy.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.