Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Dürr Poland Sp. z o.o.


Dürr Poland założony w Radomiu w 1990 roku jest integralnym, trzecim co do wielkości oddziałem działającej na rynkach światowych Grupy Dürr, której centrala znajduje się w Niemczech, a jej historia rozpoczyna się od 1896 roku. DÜRR to globalny lider w zakresie usług związanych z przemysłem samochodowym, który dba o to, aby zapewnić jak najlepszą technologię ze szczególną troską o nasze środowisko.

Firma Dürr Poland od momentu powstania systematycznie się rozwija, rozbudowuje swoje obiekty, rozszerza zakres swoich usług, jest aktywna w życiu społecznym i gospodarczym naszego miasta. Głównym produktem są kompletne systemy transportu technologicznego z pełnym wyposażeniem procesowym. Systemy te, są głównie instalowane w fabrykach samochodowych, w obszarach lakierni oraz montażu końcowego, które działają w dziesiątkach fabryk samochodowych na całym świecie. Klientami DÜRR są m.in. Volkswagen, Ford, Mercedes, Ferrari, Jaguar, BMW, Audi, Skoda, Tesla, Volvo, KIA, Hyundai, Ranault i wiele innych.

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu, nastawienie na współpracę i dążenie do ciągłego rozwoju – to wartości, które wyróżniają Dürr Poland. Zatrudniając blisko 650 osób - Inżynierów, Mechatroników, Programistów, Mechaników, Elektromonterów, Magazynierów, Logistyków, Pracowników administracyjno-finansowych i nie tylko, DÜRR Poland stanowi bardzo ważny element biznesu Radomia i okolic.

Na tak dobrą pozycję firmy Dürr składa się wiele czynników, ale najważniejszym są jej Pracownicy, dlatego też warto dołączyć do międzynarodowego zespołu firmy DÜRR.

Szczegóły zdobędą Państwo odwiedzając stoisko firmy DÜRR Poland.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.