Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Humansoft Sp. z o.o.


Humansoft to radomski producent oprogramowania dla firm. Od ponad 30 lat projektuje i wdraża własne systemy ERP, WMS, e-commerce oraz rozwiązania Business Intelligence.

Codziennie z rozwiązań producenta korzysta ponad 10 tysięcy firm w całym kraju.

Głównym i jednocześnie najbardziej zaawansowanym programem w ofercie Humansoft jest system ERP – HermesSQL. To uznany na rynku i ceniony przez klientów system do obsługi średniej wielkości przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Posiada rozwiązania do zarządzania produkcją, magazynami, logistyką magazynową, kontroli jakości oraz obsługi sprzedaży, dystrybucji, finansów i księgowości.

Humansoft jest także producentem sklepu internetowego, platformy B2B oraz portalu pracowniczego. Jest dostawcą najwydajniejszego systemu do zaawansowanej analityki biznesowej klasy Business Intelligence. W ofercie posiada również autorskie programy dla mikro i małych firm: Corax i MiniCorax.

Producent wykonuje również kompleksowe usługi obejmujące: analizę procesów i potrzeb przedsiębiorstwa, wdrożenia, instalacje, szkolenia, projektowanie dodatkowych rozwiązań branżowych, asystę powdrożeniową, serwis i opiekę eksploatacyjną. Dzięki temu zapewnia klientom wsparcie na każdym etapie korzystania z oprogramowania.

Na stałe współpracuje z siecią autoryzowanych partnerów, która obejmuje ponad 70 firm informatycznych. Dzięki temu systemy Humansoft dostępne są w każdym regionie Polski i wdrażane są przez autoryzowane zespoły wdrożeniowe.

Humansoft to firma, która łączy doświadczenie, zaawansowane technologie oraz pasję w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla firm. Zatrudnia: programistów, projektantów aplikacji webowych, analityków, konsultantów oraz specjalistów ds. wdrożeń systemów ERP, WMS, BI.

Humansoft zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska - Nr E01.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.