Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Intersnack Poland Sp. z o.o.


Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek. Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B. Produkty brandowe sprzedajemy w Polsce pod markami Felix oraz Przysnacki.

W Polce posiadamy 3 zakłady produkcyjne – w Nysie, Niedźwiedziu k/Słomnik i w Radomiu. Nasze biuro główne znajduje się w Krakowie. Zakład w Radomiu działa pod marką Intersnack już 5 lat. Zatrudniamy w nim głównie osoby pracujące na produkcji (Pakowacze, Operatorzy), Magazynierów, Inżynierów. W Intersnack cenimy i pielęgnujemy różnorodność ze względu na siłę i potencjał, którego jest źródłem. Stawiamy na współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom przejęcie odpowiedzialności za to co robią i motywujemy się nawzajem do rozwoju. Robimy to, ponieważ wiemy, że aby stać się dużym graczem, trzeba najpierw opanować grę zespołową.

W Intersnack Poland budujemy kulturę organizacyjną opartą na wartościach. Nasze wartości:

  • Działamy przedsiębiorczo
  • Myślimy odpowiedzialnie
  • Wzrastamy razem

  • pomagają nam osiągać rezultaty biznesowe, nie zapominając o najważniejszym – dobru naszych Pracowników i otaczającego nas środowiska.


    Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.