Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Jadar Sp. z o.o.


Jadar to polska firma istniejąca od 1989 roku. Budowanie marki Jadar rozpoczęliśmy jako małe, rodzinne przedsiębiorstwo, a dziś jesteśmy liderem w produkcji kostki brukowej.

W unikalnej ofercie produktowej znajdują się kostki i płyty, płyty tarasowe, systemy ogrodzeniowe, galanteria betonowa oraz elementy wyposażenia ogrodu.

Centrala firmy mieści się w Radomiu przy ul. Marii Fołtyn 6B. Nasze fabryki znajdują się również w Lublinie, Grójcu, Kielcach, Skaryszewie, a już wkrótce otwieramy kolejną fabrykę w Serocku.

Wyroby firmy Jadar tworzone są w oparciu o najnowsze trendy i najwyższe standardy technologiczne, z użyciem najlepszych surowców z własnych kopalni kruszyw.

Firmę Jadar tworzą ludzie z pasją, wiedzą i doświadczeniem - obecnie zatrudniamy około 300 pracowników.


Linie produktów firmy Jadar

Jadar Garden to linia produktów dedykowanych do ogrodu i aranżacji przestrzeni miejskich. Produkty sygnowane linią to kostki i płyty, płyty tarasowe, ogrodzenia, donice betonowe oraz elementy małej architektury m. in. palisady i stopnie schodowe.

Jadar Home to produkty z betonu architektonicznego - płyty i dekory ścienne, designerskie meble, unikatowe lampy, donice i doniczki, świeczki oraz blaty kuchenne i parapety.

System SUN BLOCK – skandynawska technologia budowania ciepłych, zdrowych i ekonomicznych domów z elementów keramzytowych. Sun Block to pustaki ścienne, pustaki szalunkowe, bloczki fundamentowe, belki stropowe oraz kształtki nadprożowe.

Aspektem, który wyróżnia naszą firmę jest rozbudowana sieć dystrybucji – ponad 400 stałych odbiorców i dystrybutorów. Nasze produkty znalazły swoje zastosowanie w wielu dużych inwestycjach publicznych na terenie całego kraju.

Blisko 35 lat doświadczenia, produkty najwyższej jakości, innowacyjne rozwiązania i nieustanny rozwój czynią z naszej firmy pewnego partnera biznesowego. Potwierdzeniem naszej pozycji na rynku jest członkostwo w Bussiness Center Club prestiżowym klubie biznesu dla wiarygodnych i rzetelnych przedsiębiorców.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.