Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Jarmex Sp. z o.o. Sp.k.


Firma JARMEX od 30 lat na rynku to radomski renomowany producent:

 • ogrodzeń
 • automatycznych bram garażowych
 • bram przemysłowych
 • siatek zgrzewanych

 • JARMEX świadczy również usługi z zakresu transportu i spedycji zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

  Obecnie Grupa JARMEX zatrudnia ponad 200 pracowników we wszystkich gałęziach swojej działalności (produkcja, transport-spedycja, handel).


  Historia

  P.P.H.U. JARMEX Jarosław Jaskólski, powstało w 1994 roku. Jest przedsiębiorstwem prywatnym opartym w 100% na kapitale właściciela. 1 października 2016 roku firma przeszła restrukturyzację. Wyodrębnione z niej zostały firmy, które zajęły się osobno produkcją i usługami w zakresie przemysłu metalowego - JARMEX sp. z o. o. sp. k. oraz spedycją i transportem JARMEX TRANS sp. z o. o. sp. k.

  Dzisiaj JARMEX jest firmą rodzinną, zarządzaną przez Jarosława Jaskólskiego i jego synów: Michała i Tomasza. Gwarancją jakości oferowanych wyrobów i usług jest certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015.


  Produkcja

  SIATKI ZGRZEWANE

  Od prawie 30 lat firma JARMEX słynie z produkcji różnego rodzaju siatek zgrzewanych. Wykonujemy je z drutu począwszy od ø3 do ø8 mm oraz różnych wielkości oczek od 25 mm do 150 mm. Maksymalne gabaryty siatki to 2500 mm x 4000 mm.

  AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

  JARMEX – producent najwyższej jakości bram garażowych. Wszystkie komponenty, z których powstają bramy pochodzą od włoskiego partnera. Bramy JARMEX spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, przepuszczalności powietrza, a także przenikania wody.

  OGRODZENIA I AUTOMATYKA

  Oferujemy ogrodzenia ozdobne, panelowe, gabionowe zarówno dla posesji prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Proponowane produkty występują w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów.


  Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.