Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


KPS Food Sp. z o.o. / KPS Food Pionki Sp. z o.o. / United Petfood Radom Sp. z o.o. / Labfarm Sp. z o.o. / Tasomix Sp. z o.o.


Grupa KPS to zespół firm zintegrowanych w przetwórstwie mięsnym począwszy od hodowli kurczaków, produkcję pasz, ubój i rozbiór kurczaka, po produkcję wyrobów mięsnych typu convenience food, produkcję karmy dla psów i kotów oraz własne sieci logistyki i dystrybucji w sektorze HoReCa w Polsce i na świecie. Grupa KPS posiada w Radomiu i powiecie radomskim jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych w Europie oraz centrum usług wspólnych dla biznesu, a w województwie mazowieckim posiada spełniające światowe standardy fermy kurczaka i laboratorium badawczo-rozwojowe. Wysoka jakość produkcji oraz bezpieczeństwo żywności potwierdzone licznymi certyfikatami BRC, IFS, YUM! a także nowoczesny park maszynowy i zintegrowany proces zarządzania pozwalają na spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów z całego świata i napędzają duże inwestycje w dalszy rozwój. Zaangażowany i wykwalifikowany zespół Pracowników oraz know-how zdobywane przez ponad 20 lat działalności stanowią o sile Grupy KPS jako jednego z największych pracodawców w regionie radomskim. Odpowiedzialność za zrównoważony rozwój rolnictwa pozwala nam być pionierem innowacyjności – Grupa KPS jako pierwsza firma w Polsce zajęła się produkcją mięsa komórkowego tzw. mięsa in vitro czy czystego mięsa.

Zaangażowany i wykwalifikowany zespół Pracowników oraz know-how zdobywane przez ponad 20 lat działalności stanowią o sile Grupy KPS jako jednego z największych pracodawców w regionie radomskim. Odpowiedzialność społeczna biznesu jest widoczna w codziennych realnych działaniach Grupy KPS jakimi są: zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami, zatrudnianie matek powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka, udzielanie schronienia i zatrudnianie uchodźców, stwarzanie szans na zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych uczniom, studentom i absolwentom szkół i uczelni, wyrównywanie szans kobiet na w dostępnie do stanowisk menadżerskich a także wspieranie inicjatyw sportowych, mecenat kultury i sztuki. Odpowiedzialność za zrównoważony rozwój rolnictwa pozwala nam być pionierem innowacyjności – Grupa KPS jako pierwsza firma w Polsce zajęła się produkcją mięsa komórkowego tzw. mięsa in vitro czy czystego mięsa.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.