Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Kratki.pl Marek Bal

Logo Kratki.

Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję kratek kominkowych.

Dziś jesteśmy znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów, szybko znaleźliśmy się w czołówce firm kominkowych w Europie. Od początku istnienia przyświeca nam idea „Dobre, bo polskie”, a wyróżnikiem na tle konkurencji jest troska o dostarczenie Klientom produktu bezpiecznego i efektywnego.

Jako renomowany producent kominków dbamy, by nasze urządzenia spełniały najwyższe standardy i były zgodne z restrykcyjnymi normami.

Główna siedziba firmy znajduje się we Wsoli pod Radomiem. Dla naszych Klientów dostępny jest salon firmowy, w którym prezentujemy najnowsze modele wkładów kominkowych. Niezawodną jakość oferowanych usług zapewnia doświadczona kadra sprzedażowa, posiadająca szeroką wiedzę techniczną na temat produktów, instalacji i logistyki.

Dokładamy starań, by relacje z nimi, jak i pracownikami firmy, budowane były w oparciu o wartości bliskie więzom rodzinnym. Przy realizowaniu naszych celów biznesowych nie zapominamy o wzajemnym szacunku i partnerskich standardach współpracy.

Jako firma stawiamy na rozwój. Rozwój rozumiany jako podnoszenie kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu, poszerzanie możliwości realizacyjnych poprzez wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu w naszym parku maszynowym oraz otwieranie się na kolejne rodzaje usług podążających za trendami technologicznymi. Jesteśmy również producentem przyczep do samochodów osobowych. BALHANGER to nowoczesne przyczepy wysokiej jakości, które są niezbędne w wielu branżach, takich jak transport, budownictwo, rolnictwo czy przemysł.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na rynku oraz z biegiem kolejnych lat, zaczęliśmy również inwestycję w nowe technologie, w wyniku czego powstał w naszej firmie dział robotyki. BALINDUSTRY stawia na rozwój automatyzacji i robotyzacji oraz rozwiązań w obszarach nowoczesnych technologii. Projektujemy kompleksowo linie zrobotyzowane, stanowiska zrobotyzowane, maszyny do obróbki stali oraz wiele innych systemów.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.