Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


LBS Manufacturing Łukasz Serafin


Firma LBS manufacturing działa od 2016 roku i świadczy usługi precyzyjnej obróbki metali na maszynach CNC, zarówno na rynku lokalnym i międzynarodowym. Produkowane części trafiają do branży lotniczej, kosmonautycznej, podwodnej, wojskowej oraz budowy maszyn. Firma wykonuje również całkowite urządzenia do konserwacji i napraw turbin w sektorze energy.

Firma LBS manufacturing posiada zaawansowany park maszynowy na który składają się centra frezerskie 3,4 i 5 – osiowe. Produkty wykonuje zarówno w technologii indeksowanej, jak i symultanicznej. Elementy obrotowe wykonujemy na centrum tokarsko frezerskim.

Jednym z największych osiągnieć LBS manufacturing, był udział w projekcie, który miał na celu wytworzenie zestawu 20 łopatek lotniczych do testów aerodynamicznych, gdzie precyzja wykonania była jednym z kluczowych wymagań. Udało się osiągnąć bardzo dobre wyniki tolerancji konturu.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma planuje znacznie zwiększyć zatrudnienie w przeciągu następnego roku, a co za tym idzie, zapraszamy do współpracy Technologów, Operatorów CNC jak również Koordynatorów Projektów. Osoby chcące się rozwijać, czerpać przyjemność z pracy, podejmować wyzwania i odnosić sukcesy.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.