Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Loża Radomska BCC - Business Centre Club


Business Centre Club to prestiżowy klub biznesu, który został założony w 1991 roku i stanowi czołową organizację dla przedsiębiorców w kraju. Jest to również największa w Polsce ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców.

Zrzeszając członków z różnych branż, w tym przedstawicieli międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych, firm telekomunikacyjnych, producentów, uczelni wyższych i innych sektorów, klub stwarza elitarną platformę do nawiązywania istotnych relacji biznesowych.

Business Centre Club to nie tylko forum kontaktów, ale także wsparcia dla swoich członków. To miejsce, gdzie ludzie biznesu mogą rozwijać swoje umiejętności i rozszerzać horyzonty.

Ponadto, BCC prowadzi aktywny lobbing gospodarczy, dążąc do obrony interesów polskich przedsiębiorców, promowania gospodarki wolnorynkowej oraz tworzenia korzystnego otoczenia prawnego. To organizacja, która konsekwentnie pracuje na rzecz rozwoju kraju i przedsiębiorczości.

Nie tylko skupia się na teraźniejszości, ale również inwestuje w przyszłość poprzez swoją fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Misją fundacji jest inspiracja i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków, co przyczynia się do budowania silniejszego i bardziej dynamicznego społeczeństwa biznesowego.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.