Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Masterdev Rafał Łęcki / Sensorycznie.pl

Logo Masterdev.

Dane firmy
MASTERDEV
ul. Wierzbicka 99C, 26-600 Radom
Tel: +48 48 377-31-05
E-mail: biuro@masterdev.pl
www.masterdev.pl


Rok założenia firmy
2010


Opis firmy
MASTERDEV funkcjonuje w branży oprogramowania od 2010 roku. MASTERDEV jako Software House zajmuje się tworzeniem autorskich dedykowanych systemów informatycznych na zamówienie klienta. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyzujących procesy biznesowe u naszych klientów.
Tworzymy systemy klasy CRM i B2B które wspierają firmy produkcyjno-handlowe i pozwalają rozwijać się oszczędzając czas i pieniądze.
Tworzymy zaawansowane sklepy internetowe, które pozwalają naszym klientom podbijać świat eCommerce.
Projektujemy i realizujemy aplikacje mobilne, będące niezbędnym narzędziem wspierającym działanie firmy.
Jesteśmy idealnym partnerem biznesowym dla firm które rozumieją jak sprawne wdrażanie rozwiązań IT jest istotne w dzisiejszym szybko rozwijającym i zmieniającym się świecie.Logo Sensorycznie.

Dane firmy
Sensorycznie.pl
ul. Wierzbicka 99C, 26-600 Radom
Tel: +48 48 377-31-05
E-mail: kontakt@sensorycznie.pl
www.sensorycznie.pl


Rok założenia firmy
2020


Opis firmy
Sensorycznie.pl specjalizuje się w produkcji kołder obciążeniowych dla dzieci i dorosłych.
Kołdry obciążeniowe spełniają ważną rolę w terapii czucia głębokiego. Kołdrę dobieramy stosowanie do wagi klienta. Nacisk, jaki wywiera kołdra doprowadza do reakcji ze strony układu nerwowego. Można zaobserwować poprawę nastroju, łagodzenie objawów bólowych, poprawę jakości snu oraz koncentracji.
Kołdry obciążeniowe są szczególnie zalecane przy zaburzeniach integracji sensorycznej, problemami ze snem, odczuciem niepokoju, nerwami. Często zalecana jako element terapii przez terapeutów SI czy psychologów.
Zajmujemy się także produkcją i sprzedażą kamizelek obciążeniowych, poduszek obciążeniowych, kołnierzy, opasek, woreczków sensorycznych oraz innych produktów pomocnych w terapii zaburzeń integracji sensorycznych.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.