Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Radmot Sp. z o.o.


RADMOT to firma, która na rynku jest już od 40 lat. Swoje doświadczenie budowała najpierw w niedużym zakładzie rzemieślniczym w Radomiu, produkując części dla przemysłu samochodowego, z zaledwie dwoma pracownikami na pokładzie, by dziś móc pochwalić się budową piątej hali produkcyjnej w siedzibie w Jedlińsku.
Obecnie RADMOT zatrudnia ponad 200 osób i nadal chętnie rekrutuje nowe talenty, które mają szansę dołączyć do zgranego i eksperckiego zespołu. Poszukujemy zarówno osób, które chciałyby rozwijać się na produkcji jako operatorzy maszyn czy kontrolerzy jakości, jak również project managerów, którzy będą działać bezpośrednio z klientami z różnych sektorów oraz krajów.

Aby zdobywać sukcesy, trzeba odkrywać drzemiący w ludziach potencjał - między innymi dlatego RADMOT nie jest nigdy obojętny na tych, którzy mogą wnieść do firmy nową jakość i wartość. Tym samym wszyscy praktykanci czy uczniowie odbywający w firmie praktykę mają realną szansę zostać w firmie, jeśli wykażą się ambicją i zaangażowaniem.

RADMOT to lider w zakresie obróbki skrawaniem - frezowanie i toczenie CNC. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dostarcza części dla nawet najbardziej wymagających klientów, będących pionierami w swoich sektorach, takich jak branża automotive, elektrotechniczna, medyczna czy lotnicza. Jakość, precyzja, profesjonalizm - tym kieruje się RADMOT, już od 40 lat.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.