Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Stalgast Radom Sp. z o.o.


Od 2008 roku produkujemy w Radomiu meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej 24h i na zamówienie. Dodatkowo jesteśmy także producentem zmywarek gastronomicznych, ciągów grzewczych, ciągów wydawczych oraz drobnego sprzętu nastawnego.

Jako jedyni w kraju produkujemy akcesoria gastronomiczne z tworzyw sztucznych, miedzy innymi kosze do zmywarek i deski gastronomiczne. Sukcesywnie rozwijamy ofertę o kolejne produkty z tej grupy. Jako lider rynkowy, wprowadziliśmy innowacyjne, proekologiczne rozwiązania w produkcji mebli ze stali nierdzewnej, ten proces rozszerzamy sukcesywnie na inne produkowane urządzenia. Posiadamy nowoczesne hale produkcyjne, wybudowane w 2020 roku. Nad rozwojem i jakością naszej oferty stale pracuje własny zespół konstruktorów oraz sprawnie działające centrum badawczo-rozwojowe.

Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, ekspertów kulinarnych, monterów, serwisantów.
Obecnie firma składa się z czterech spółek: Stalgast Sp. z o.o. w Warszawie, Stalgast Radom Sp. z o.o., Stalgast Logistic Sp. z o.o., STALGAST GmbH w Niemczech.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.