Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Stalko Sp. z o.o. Sp.k.

Stalko logo.


STALKO to polska spółka z ponad 45 letnim doświadczeniem, działająca od początku w branży obróbki metali. Firma zatrudnia ponad 200 osób i w całości znajduje się w centrum Radomia, przy ulicy Gdyńskiej. Przez wszystkie lata działalności, Stalko kierowało się priorytetowym podejściem do jakości oferowanych wyrobów i usług. Potwierdzeniem tego jest posiadanie certyfikatu systemu zarządzania jakości ISO oraz koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu broni, amunicji i wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Przedsiębiorstwo od blisko 20 lat produkuje również kominki i wkłady kominkowe na drewno i gaz, a od 7 lat sprzedaje je pod własną marką HITZE. STALKO jest również producentem przyczep samochodowych LORRIES, zaliczanych do przyczep typu premium, wykorzystywanych do przewożenia między innymi pojazdów, maszyn budowlanych, motocykli, łodzi i skuterów wodnych. Radomska firma jest producentem autorskich robotów przemysłowych EASY ROBOTS, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Jednym z bardziej rozpoznawalnych brandów STALKO jest SORTER, którego oferta obejmuje całą gamę linii do sortowania owoców i warzyw, rozwiązań automatyzacji procesów produkcyjnych w tym automatycznego pakowania i paletyzacji produktów.

STALKO dysponuje powierzchnią 50 000 m2 na której zlokalizowany jest kompleks hal i budynków, w których znajduje się rozbudowany park maszynowy, posiadający między innymi lasery 2D i 3D, numeryczne prasy krawędziowe, zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, automaty tokarskie, czy frezarki CNC.

STALKO tworzą wykwalifikowani spawacze, ślusarze, operatorzy maszyn, technolodzy, monterzy, automatycy i konstruktorzy. Firma stale się rozwija, wprowadza nowe produkty i poszerza rynki zbytu, dlatego jeżeli chcesz dołączyć do zespołu STALKO odwiedź nas na naszym stoisku lub wejdź na www.stalko.com


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.