Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Techmatik SA


Fabryka TECHMATIK w 2004 roku w Radomskiej Podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w Polsce. Od roku 2016 Techmatik S.A. jest częścią amerykańskiej firmy Columbia Machine, Inc., która jest światowym liderem w produkcji maszyn w projektowaniu, produkcji i obsłudze sprzętu dla różnych gałęzi przemysłu.

Latem przyszłego roku firma będzie obchodzić swoje 20-to lecie! Firma wspiera lokalną społeczność, angażuje się w akcje charytatywne, wspiera m.in. szpitale, hospicjum i funduje stypendia dla paraolimpijczyków. Techmatik jest złotym sponsorem RKS Radomiak Radom na sezon 2023/2024.

LOKALIZACJA:
Techmatik S.A.
ul. Żółkiewskiego 131/133
26-610 Radom, Polska

ZATRUDNIENIE:
Firma zatrudnia obecnie ponad 450 pracowników - głównie z powiatu radomskiego. Dokładamy wielu starań, aby Techmatik był dobrym miejscem pracy.

STRUKTURA (pracownicy produkcyjni, kadra inżynierska, poszukiwani pracownicy):
Na stoisku F01 będą dostępne wydrukowane oferty pracy, szukamy pracowników na stanowiska takie jak m.in.: Konstruktor maszyn i urządzeń, Technolog / Laborant, Inżynier Serwisu, Operator lasera Fiber, Pracownik Wydziału Obróbki Cieplnej/ Hartownik, Elektromechanik oraz na stanowiska menadżerskie (project manager, product manager).

PROFIL DZIAŁALNOŚCI:
TECHMATIK to światowy lider w projektowaniu i produkcji stalowych form do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz kompleksowych rozwiązań dla przemysłu betonowego (maszyny, roboty i kompletne linie produkcyjne).

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA WYSTAWCY:
Ponad 60% dostępnej na polskim rynku kostki brukowej, pustaków, bloczków betonowych i galanterii betonowej zostało wyprodukowane przy użyciu maszyn i form TECHMATIK. Produkty firmy są już sprzedawane do ponad 50 krajów.


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.