Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego


Chcesz rozwijać własne pasje i nabyć cenne umiejętności, które przygotują Cię do wymarzonej pracy? Sprawdź, co gwarantują Ci studia na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu!

Uniwersytet w Radomiu jest jedyną publiczną wyższą uczelnią w regionie radomskim, która posiada bardzo szeroką i bogatą ofertę dydaktyczną. Oferuje bezpłatne studia stacjonarne oraz studia niestacjonarne z dogodną opłatą za czesne. Od lat kształci studentów w różnych dziedzinach naukowych: artystycznych, ekonomicznych, humanistycznych, medycznych, pedagogicznych, prawnych oraz technicznych. Co roku staramy się dostosowywać ofertę kształcenia do aktualnych trendów i potrzeb społeczeństwa i przemysłu, tworząc nowe kierunki studiów. Dla kandydatów na rok akademicki 2023/24 przygotowaliśmy atrakcyjne nowości edukacyjne takie jak: pedagogika specjalna, psychologia, zarządzanie, pojazdy elektryczne i hybrydowe, robotyka i automatyzacja procesów, zarządzanie i inżynieria produkcji.

UTH w Radomiu jest Uczelnią nowoczesną, innowacyjną, wychodzącą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lokalnego społeczeństwa oraz przedsiębiorców, nieustannie dostosowującą zakres i jakość kształcenia do aktualnych potrzeb gospodarki i zamieniającego rynku pracy. W ramach programu Erasmus+ adepci radomskiej Uczelni mają szerokie możliwości wyjazdów na studia i praktyki zagraniczne do wielu krajów Unii Europejskiej.

UTH Radom dysponuje ok. 1000 miejsc w 4 Domach Studenckich, dostosowanych do potrzeb osób wynajmujących, udziela wsparcia w postaci stypendiów i zapomogi, a wyróżniających się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi studentów nagradza stypendium Rektora.

Aplikacja na studia jest szybka i prosta. Wystarczy zalogować się na platformę rekrutacyjną: www.sirk.uniwersytetradom.pl i wypełnić wszystkie wymagane pola, a następnie złożyć teczkę z dokumentami. Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej o rekrutacji na UTH Radom - skontaktuj się z Centralnym Punktem Informacji: tel. +48 48 361 80 00, e-mail: rekrutacja@uthrad.pl . Więcej o UTH Radom: https://uniwersytetradom.pl/


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.