Czcionka: Czcionka domyślna Zwiększenie czcionki | Kontrast: Włączenie Kontrastu Wyłączenie Kontrastu
Baner.


Zbyszko Company SA


ZBYSZKO COMPANY S.A. to w pełni polska, rodzinna firma, założona w 1993 roku przez Zbigniewa Bojanowicza, od którego to imienia pochodzi nazwa przedsiębiorstwa.

Firma zajmuje się produkcją dobrze znanych i lubianych owocowych napojów gazowanych i niegazowanych Zbyszko 3, Polo Cockta, wód mineralnych Veroni Mineral, a także napojów funkcjonalnych Veroni active. Wszystkie produkowane napoje są bez dodatku substancji konserwujących.

Walory smakowe napojów są doceniane zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Najwyższa jakość wytwarzanych produktów potwierdzona została międzynarodowymi certyfikatami jakości, takimi jak BRC oraz FDA.

W dwóch Zakładach Produkcyjnych zlokalizowanych w Radomiu i w Pile, znajduje się 6 linii produkcyjnych, w tym linie aseptyczne. Nowoczesny park maszynowy i zastosowane innowacyjne technologie, dają możliwość produkcji 140 tys. butelek 1,5 L na godzinę.

Ponadto przedsiębiorstwo dysponujemy dwoma magazynami wysokiego składowania będącymi w stanie pomieścić 30 000 europalet. Wysoka automatyzacja i sprawne procesy umożliwiają załadunek 30 aut ciężarowych na godzinę.

Zbyszko Company sukcesywnie rozwija nie tylko swoje portfolio, ale także infrastrukturę, kładąc nacisk na nowe technologie i innowacje.

Zapraszamy do naszego stoiska. Zbyszko 3majmy się razem!


Logo Urzędu Miejskiego w Radomiu.